Oferujemy swoje usługi od ponad 40 lat na rynku warszawskim i okolicach. Ostatnio również w całej Polsce i poza granicami kraju. W wymienionym okresie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w wykonawstwie, także różnorodnych i nietypowych usług.

 

Poza renowacją mebli stylowych, stylizowanych i standardowych wykonujemy renowacje mebli specjalistycznych np. teatralnych, kinowych , szpitalnych, szkolnych. Meble wykonujemy wg. indywidualnych projektów. Naszymi odbiorcami są najczęściej bardzo wymagający klienci, którzy nie akceptują tzw. "masówki".  

 

Na Państwa życzenie możemy wykonać meble tapicerowane w sposób tradycyjny używając wypełnień typu trawa morska, sprężyny, włosie itd. Ponadto oferujemy wykonawstwo nowych mebli tapicerowanych takich jak: tapczany ,wersalki, fotele, narożniki, sofy, kanapy ,materace, pufy. ławeczki itp.  Wykonujemy meble wg. wymiarów podanych przez klienta. Nadajemy kształt i fason.

 

Zajmujemy się także renowacją stolarskich mebli stylowych i antycznych, wykończonych politurą , woskiem. Wykonujemy postarzanie mebli.


Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami i projektantami wnętrz. Oferujemy także dekoracje ścian (układanie tkaniny , kasetonów obijanych tkaniną ). W ofercie mamy również kurtyny teatralne, kotary, kulisy, horyzonty łącznie z montażem na urządzeniach mechanicznych już istniejących. W tym zakresie współpracujemy z Firmami, które wykonują kompleksowe dekoracje scen. Szyjemy ekrany kinowe. Tkaniny i inne materiały użyte do wykonania powyższych usług mogą posiadać odpowiednie certyfikaty.

 

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i wykonawstwo, krótkie terminy, wybór tkanin oraz transport.

 

Zapraszamy do współpracy,

d.Redom

 

 

 

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

693 377 081

e-mail:

redom@redom.pl

Adres:

ul.Walecznych 76

03-920 Warszawa

Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie. Zrealizujemy każdy projekt.